Home

Body za vyhru v nhl

Toronto/Edmonton - Český útočník Dominik Kubalík zazářil v prvním zápase rozšířeného play off NHL pěti body za dva góly a tři asistence a přispěl k vítězství hokejistů Chicaga v kvalifikaci o 1. kolo Západní konference v Edmontonu nad tamními Oilers 6:4. Povedlo se mu to při debutu v bojích o Stanleyův pohár a překonal nováčkovský rekord v prvním duelu play. NHL bude dál přidělovat jen 2 body za výhru; Hokej. 22. února 2007 • 00:00. NHL bude dál přidělovat jen 2 body za výhru. Autor: ČTK. TOP VIDEA Jak Heča zamrznul. Gól v síti Sparty ze všech úhlů, co k tomu řekl Jarolím? ZLATÁ PÍŠŤALKA: Odvolaná penalta proti Příbrami.. Český útočník Radim Vrbata se největší měrou podílel na výhře svého Phoenixu nad Dallasem, když si v utkání připsal tři kanadské body za jednu branku a dvě asistence. Václav Prospal a Jan Hlaváč v dresu Blesků z Tampy pomohli k vítězství svého týmu nad Philadelphií Český útočník Dominik Kubalík zazářil v prvním zápase rozšířeného play off NHL pěti body za dva góly a tři asistence a přispěl k vítězství hokejistů Chicaga v kvalifikaci o 1. kolo Západní konference v Edmontonu nad tamními Oilers 6:4. Povedlo se mu to při debutu v bojích o Stanleyův pohár a překonal nováčkovský rekord v prvním duelu play off, který držel. Český útočník Dominik Kubalík zazářil v prvním zápase rozšířeného play off NHL pěti body za dva góly a tři asistence a přispěl k vítězství hokejistů Chicaga v kvalifikaci o 1. kolo Západní konference v Edmontonu nad tamními Oilers 6:4. Povedlo se mu to při debutu v bojích o Stanleyův pohár a překonal nováčkovský rekord v [

Kubalík řídil výhru Chicaga pěti body a má rekord

1. Český útočník Jakub Voráček třemi body za dvě branky a asistenci jen zmírnil porážku hokejistů Philadelphie ve středečním utkání NHL v Edmontonu, kde Flyers podlehli 3:6. Naopak po tříbodovém představení se mohl radovat Tomáš Hertl, který gólem a dvěma přihrávkami pomohl San Jose k výhře nad Carolinou 5:2
  2. Nedostižný Wayne Gretzky pokořil tuto metu 10. prosince 1989 ve věku 28 let a 318 dnů ve svém 803. třetím zápase v lize. Gretzky zaznamenal v letech 1978 až 1999 ve 1487 zápasech za Edmonton, Los Angeles, St. Louis a New York Rangers 2857 bodů za 894 branek a 1963 asistencí. Čtěte také: Všechno nejlepší! Jágr slaví 45.
  3. Žraloci zvítězili 5:4 a v sérii hrané na čtyři vítězství se ujali vedení 2:1 na zápasy. Dvojnásobný držitel Norrisovy trofeje pro nejlepšího obránce NHL Karlsson se s 15 body za dva góly a 13 asistencí se vyhoupl v tabulce produktivity před spoluhráče Tomáše Hertla. Český útočník v utkání nebodoval
  4. Švédský brankář Jonas Gustavsson ukončil ve 36 letech aktivní kariéru. Stříbrný medailista ze Soči 2014 chytal naposledy za švédský Linköping, během osmi sezon v NHL hájil branku Toronta, Detroitu, Bostonu a Edmontonu. Gustavsson se zúčastnil dvou světových šampionátů, startoval i na olympiádě 2010 ve Vancouveru
  5. Také Gartner, který má na kontě nejvíce sezon s 30+ góly (17), to dokázal v každé z 15 sezon od svého vstupu do NHL, ale Ovečkin je jediným hráčem, kterému se to navíc podařilo v.
  6. Tomáš Vokoun v brance Floridy zaznamenal 36 úspěšných zásahů, přesto Panthers prohráli na ledě Hurricanes pojedenácté za sebou. Naposledy si odtud odvezli oba body v roce 2002. Legendární trenér Al Arbour podepsal jednodenní smlouvu, aby mohl odkoučovat svůj 1500. zápas na lavičce NY Islanders
  7. V souboji jeho Oskarshamhu s Malmö za stavu 2:1 odrazil zvyšující se tlak soupeře dvěma góly v rozmezí 150 vteřin a tím zpečetil vítězství svého týmu. S osmi kanadskými body se v produktivitě posunul do elitní třicítky, v týmovém bodování je čtvrtý

Kariérní maximum v počtu asistencí v utkání NHL si vyrovnal Jakub Voráček. Třicetiletý útočník Philadelphie zapsal proti New Yorku Rangers hned čtyři a výrazně přispěl k pátému vítězství Flyers za sebou, tentokrát 5:2. Colorado udolalo i díky 45 zásahům brankáře Pavla Francouze Carolinu 3:2 a drží druhou příčku v Západní konferenci, tři body za St. Louis New York - Hokejový útočník Jakub Voráček pomohl v pátečním zápase NHL Philadelphii čtyřmi asistencemi k výhře 5:2 nad New York Rangers a vyrovnal si kariérní maximum v počtu gólových přihrávek za zápas. Flyers vyhráli popáté v řadě. Colorado porazilo i díky 45 zásahům brankáře Pavla Francouze Carolinu 3:2 a drží druhou příčku v Západní konferenci, tři. Na mysli pochopitelně máme Stevena Stamkose s Nikitou Kučerovem. Kapitán Bolts s 25 body táhne produktivitu soutěže, Kučerov za ním zaostává jen o dva body, se 14 góly je pak nejlepším kanonýrem NHL. V posledních čtyřech zápasech Lightning zaznamenali dvě výhry a dvě porážky Třemi body za dvě branky a jednu asistenci potvrdil skvělou formu Dominik Kubalík, jenž pomohl k vítězství Chicaga v Torontu 6:2.Upevnil si tak s 20 trefami vedení v tabulce střelců.

NHL bude dál přidělovat jen 2 body za výhru iSport

NHL Vrbata zařídil třemi body výhru Phoenixu nad

V sobotu se mu to povedlo v Torontu, pak přišlo úterní klopýtnutí s New Jersey, v pátek další cenné vítězství v St. Louis. Čtyřmi body se na divoké výhře 6:5 podepsal David Krejčí. Loui Eriksson (1+1) si připsal 500. bod v NHL a Patrice Bergeron dal svůj 30. gól v sezóně Hlavní strana > Sport > Hokej > NHL. Výsledky NHL Tři body pro Voráčka i Hertla. Výhru slaví jen jeden. 17.10.2019 07:22 Aktualizováno 17.10. 08:02. Český hokejový útočník Jakub Voráček neodvrátil třemi body za dvě branky a jednu asistenci porážku Philadelphie ve středečním utkání NHL v Edmontonu 3:6 Toronto/Edmonton - Český útočník Dominik Kubalík zazářil v prvním zápase rozšířeného play off NHL pěti body za dva góly a tři asistence a přispěl k vítězství hokejistů Chicaga v kvalifikaci o 1. kolo Západní konference v Edmontonu nad tamními Oilers 6:4 Nejčtenější články za týden. Minimální mzda v Česku bude 15 200 korun v roce 2021, věří v její další zvýšení Babiš (60x) Hvězda Tváře Eva Burešová: Svlékla se v časopisu pro pány (39x) Krásná seriálová sestra Evy Burešové už své nahé tělo ukázala Jaromír Jágr v den svých 45. narozenin rozhodně neodpočíval, jeho Florida naskočila na led San Jose a slavila výhru 6:5 v prodloužení i díky Jágrově nahrávce. Ta byla 1900. v NHL. SOUHRN | Jaromír Jágr v den svých 45. narozenin rozhodně neodpočíval, jeho Florida naskočila na led San Jose a slavila výhru 6:5 v prodloužení i díky Jágrově nahrávce

Chicago - V nedělních sedmi zápasech NHL bodovali pouze dva Češi. Dva body Aleše Hemského (1+1) Edmontonu k výhře proti Chicagu nepomohly. Asistence Marka Židlického zajistila New Jersey prodloužení v Torontu, Ďáblové ale padli po nájezdech. V akci byli také dva brankáři. Jak Marek Mazanec, tak Petr Mrázek hájili branky svých týmů, ani oni ovšem výhru neslavili Kladno - Jaromír Jágr byl s chřipkou pod peřinou, přesto hokejové derby Chance ligy navštívila ve středu velká osobnost. Útočník Columbusu Riley Nash využil pauzy v NHL a přicestoval za starším bráchou Brendonem, oporou zadních řad Kladna. To po velké bitvě nakonec přetlačilo Benátky 5:1 a ukázalo, že má aktuálně herní problémy, byť nakonec díky výpadku soků.

V 82. minutě měl po Walcottově úniku vyrovnání na noze Ings, Kepa ho ale dobrým zákrokem vychytal. Southampton se ale vyrovnání přece jen dočkal, ve třetí minutě nastavení tečoval Walcottovu střelu za záda Kepy Vestegaard. Po remíze 3:3 se tak body rozdělily. Zdroj: Premier Spor Připomněli slavnou sezonu 1959/60 a získali tři body. Hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice v retro duelu v rámci skupiny o pořadí pro play off první Chance ligy porazili Litoměřice 3:1 a potěšili tak nejen početné diváky, ale i pamětníky slavné postupové sezony, kteří byli na utkání pozváni Dres Sparty letos oblékal Filip Chlapík, teď za pražský tým zase hraje Vladimír Sobotka. Nikdo však neví, kdy se rozběhne NHL, a tak by zpoza Atlantiku mohly do Sparty teoreticky dorazit i další posily.Jejich jména najdete v následujících kapitolách

Kubalík řídil výhru Chicaga pěti body a má nováčkovský

Dorostenky připsaly další body za výhru v Louce 28.04.2013 17:17. Neděle 28.4. byla herním dnem pro naprosto všechny nežákovské kategorie Baníku Most NH. Starší žačky v přestrojení za dorostenky (jediné 3 dorostenky nastupovaly v ten samý čas v Chomutově za družstvo žen) podnikly zájezd do sousední Louky a v komorní. Po páté inkasované brance přenechal Michal Neuvirth místo Alexi Lyonovi, jenž si v pětadvaceti letech odbyl v NHL debut. Konečnou podobu dal výsledku Voráček, který před brankou tečoval střelu beka Ivana Provorova od modré. Nejlepší nahrávač soutěže bodoval potřetí za sebou. NHL: Toronto - NY Islanders 5:0 (2:0, 2:0, 1:0 Hokejový obránce Marek Židlický zařídil v nedělním utkání NHL dvěma brankami vítězství New York Islanders 4:0 nad New Jersey a byl vyhlášen první hvězdou zápasu Podívejte se na VIDEO z webu iSport.cz, v jehož videosekci najdete exkluzivně sestřihy z fotbalové Fortuna ligy, Ligy mistrů, hokejové Tipsport extraligy a další zajímavé videoreportáže a pořady

Tři body pro Voráčka i Hertla

První zápas za AZ a hned výhra a navíc i tři body do kanadského bodování. Lepší vstup do svého havířovského angažmá si útočník Radek Prokeš, který na měsíc posílil AZ z Č. Budějovic nemohl přát. Po utkání jsme s ním natočili tento rozhovor Ústí nad Labem - V pátém kole první ligy vyhráli hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice v Ústí nad Labem 3:2 po prodloužení a udrželi se v čele tabulky WS Pozitivem také bylo, že se prosadil David Hruška. V závěrečné třetině už to bylo hodně nervózní, bylo hodně vyloučených, čímž se narušila plynulost hry. Nemyslím si ale, že by to ubralo na dramatičnosti. Myslím, že diváci museli být spokojeni a my jsme spokojeni se třemi body

Dva body se nakonec staly ko ist p erovsk ch Zubr . Postaral se o to ve druh minut nastaven Kot sek, kter sk roval po velk chyb opavsk ch bek . P erov si tak po v h e 3:2 v prodlou en nad le dr postaven na ele tabulky Hostia spod Pustého hradu strelili v prvých desiatich minútach druhej časti hry tri góly a po druhej tretine viedli 3:1 * Kamil Brabenec skóroval dvakrát v presilovkách HKM * Gól na 3:3, znamenajúci predĺženie, vsietili kamzíci v čase 59:42 pri hre 6 proti 4 * Víťazný gól strelil v tretej minúte predĺženia Radovan Puliš * Strely na bránu 32:40 v prospech HKM (v.

Bavorov čaká v utorok zápas Ligy majstrov a v sobotu ligový duel s Liom, ktoré na nich stráca v bundesligovej tabuľke z druhého miesta dva body. Mužstvo je na hranici možností, ale nevyhovárame sa, pretože všetky tímy majú podobné problémy, uviedol Flick Plzeň umí soupeře poslat domů s pěkně vysokým přídělem, jenže tentokrát favorit pořádně narazil. Z více důvodů. Hosty zdobila od začátku bezchybná obranná hra, obětavost i skvělý brankář Kašík. A od úvodu byli také pěkně nepříjemní v protiútocích. Jako třeba v 18. minutě, kdy byl blizoučko gólu hostující Illo. Ve druhé třetině hráli Plzenští 50. Trenér fotbalistů Barcelony Ronald Koeman nechápe inkasované góly svého týmu. Katalánský celek prohrál v sobotním 12. kole španělské ligy n Fernandez držel vedení i v době, kdy do konce zbývalo osm kol. Jeho náskok se lehce zmenšil, ale stále to bylo přes 2 vteřiny. Druhý zůstával Arbolino a třetí Garcia. Těsně za Garciou byl Ogura. Španěl s Japoncem spolu hodně bojovali, což trochu pomáhalo Arbolinovi, který trošku poodjel

Energetici ztratili v útoku dvě opory, ale posílili v NHL Karlovarský celek získal v létě zkušeného obránce Lukáše Pulpána, nebo například exkladenského Tomáše Redlicha. Kabinu Západočechů přišel zocelit také Oldrich Kotvan, který za sebou zanechal působení v Liberci V sešívaném kádru je sice novým hráčem, s některými spoluhráči se už ale předtím znal. Jsem moc nadšený, že jsem tady. Hrát za Slavii je pro mě čest. Kluci mě do party přijali skvěle, za což bych jim chtěl poděkovat, vzkazuje. Svůj přínos do týmu vidí hlavně v zakončení a tvorbě hry Nejčtenější články za týden. Dočkali jste se: Bára Poláková se svlékla do naha (20x) Zpěvačka Lucie Vondráčková úplně nahá: Pánové, kochejte se! (20x) Dana Morávková nahá ve vaně. I ve čtyřiceti je pořád na co koukat! (13x

Liberec - Hokejisté Liberce udolali ve 32. kole extraligy Zlín 2:1 v prodloužení a z poslední příčky přeskočili Karlovy Vary a Chomutov. K posunu na dvanáctou příčku přispěla i vítězná trefa Michala Bulíře v čase 60:27. Liberec porazil Zlín i potřetí v sezoně Hokejisté Dallasu po dobrém začátku ztrácejí v NHL dech. Tým, za který už po problémech se zády opět nastoupil Jaromír Jágr, prohrál třetí zápas za sebou. Tentokrát podlehl Columbusu 1:2. Výhru soupeři zařídil Václav Prospal. Podívejte se na góly českých hráčů Báječné lapačky! Čeští brankáři v NHL zářili. Mrázek vychytal výhru, Neuvirthovy zákroky Flyers nepomohly . Detroitský Petr Mrázek nepřestává udivovat skvělými výkony ani v letošním roce, tentokrát pomohl 32 zákroky k výhře 4:3 na ledě Buffala. Red Wings tak utnuli třízápasovou sérii porážek a ve Východní konferenci jsou sedmí

Vydařené narozeniny

Boston - Už osmou výhru za sebou mají na svém kontě hokejisté Bostonu, kteří vévodí Východní konferenci. Za posledním triumfem nad Carolinou stojí tři asistence Davida Krejčího, který díky tomu vede bodování českých hráčů. Bodoval také Aleš Hemský, který ovšem první brankou v dresu Ottawy k výhře nad Montrealem nepřispěl Filip Vybíral zvýšil rychlou střelou tahem na 3:2. Pět minut před koncem bylo ale znovu vyrovnáno. Po šťastném nahození dorazil balónek Petr Mašek a srovnal. To bylo v základní hrací době všechno a za stavu 3:3 se šlo do prodloužení. V něm měly oba týmy několik šancí na rozhodnutí V roce 2018 byl ve čtvrtém kole draftován týmem NHL Buffalo Sabres jako 94. v pořadí. Vloni se také zúčastnil MS hráčů do 20 let v Ostravě a Třinci. V pěti zápasech získal bod za asistenci. V českých mládežnických reprezentacích sehrál celkem 56 utkání Daleko za body u konce startovního pole se v průběhu celého závodu pohyboval Sebastian Vettel, který nakonec projel cílem na třináctém místě. Možná jedinou dobrou zprávu jsem dnes dostal do vysílačky, když mi potvrdili, že Romain (Grosjean) byl v pořádku, řekl Vettel

Útočník Aleš Hemský vstřelil premiérový hattrick v NHL a byl hlavním strůjcem pondělní výhry Edmontonu 6:3 v Nashvillu. Pardubický rodák, který před necelým měsícem prodloužil s Oilers smlouvu, završil tříbrankový večer v 35. minutě, když zvýšil vedení na 5:2. V závěru utkání si ještě připsal asistenci a byl vyhlášen první hvězdou zápasu Ševci vyválčili na Slavii senzační tři body za výhru 2:1. 01.04.2018. Zlín si připsal první body a první výhru v lize pod novým koučem. Utkání, ve kterém byl považován za jasného outsidera, však začal skvěle. Už v 7. minutě rozvlnil síť za zády Koláře Holzer. Slavisté pak měli tlak

A Žďár v něm, stejně jako nedávno Havlíčkův Brod, potvrdil, že dva čelní celky skupiny Jih jsou velmi kvalitní. Již v osmé minutě zazvonila za Ondřejem Halodou tyč, následně Draci zvládli i oslabení. V závěru třetiny pak naopak byli aktivnější domácí, ale ke gólu se nedostali P ř e r o v - Dorostenci Komety vyjeli v sobotu do Přerova, kde v pravé poledne odehráli druhé kolo nové sezóny. Během první části hry byly k vidění hned čtyři branky. Domácí se dostali dvakrát do těsného vedení, ale Brňané nalezli vždy odpověď. Po bezbrankové druhé periodě, tak rozhodla až ta poslední, kde výhru za tři body trefil modrobílým. Úvod / Aktuality / Starší dorost si připsal 2 body do tabulky za výhru v derby. Starší dorost si připsal 2 body do tabulky za výhru v derby. Tweet. Datum: 20.09.2020. Zobrazeno: 159x. Autor: Liberec Handball. Ke svému druhému ligovému zápasu cestovali starší dorostenci do nedalekého Jablonce, kde chtěli navázat na vítězný. Nejčtenější články za týden. Do silnice v Maďarsku zaasfaltovali kočku (162x) Hvězda Tváře Eva Burešová: Svlékla se v časopisu pro pány (120x) Krásná seriálová sestra Evy Burešové už své nahé tělo ukázala

NHL St. Louis - San Jose 4:5 PP, Hvězdný zadák se ..

Nhl.c

Ten v osmi zápasech vybojoval 12 bodů (6+6). Vzájemné zápasy. V novodobé historii odehrály týmy Ústí a Kadaně celkem 71 vzájemných zápasů. 49 z nich vyhrálo Ústí za tři body, třikrát vyhrálo v prodloužení nebo na nájezdy. 17 mačů vyhrála Kadaň v základní hrací době a dvakrát v prodloužení nebo v nájezdech Čeští hokejisté se v noci představili pouze v utkání Calgary s Arizonou. Na straně Coyotes nastoupili Martin Hanzal a Radim Vrbata, ale ani jednomu se bodovat nepodařilo. To Michael Frolík v dresu Flames zářil a zaznamenal dva body. NHL.cz: Oficiální web českého hokeje. >> 17.11.2016 07:1 Populární zpěvačka vynesla krásné modelce výhru v Tváři: Takhle dokonale se povedla její proměna v Billie Eilish 31. října 2020 22:55 Devátý díl oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas ovládla teenagerovská hvězda Billie Eilish, (18) za kterou se převlékla modelka Andrea Kalousová (24) Hráči Pittsburghu Penguins se na ledě objevili poprvé od noci na 1. ledna, avšak na jejich výkonu to znát nebylo. Columbus po své spanilé jízdě prohrál dva duely v řadě a potřetí už nezaváhal, cesta za dvěma body ale nebyla..

Souhrn: Rittich vychytal Flames dva body v Torontu NHL

Po bezbrankové remíze brala Chrudim dva body za výhru na penalty. 16. Říjen 2017 . Chrudim - Po porážce v Dobrovici se chtěli chrudimští fotbalisté rychle vrátit na vítěznou vlnu, jenže proti Jirnám se jim nevedlo střelecky. Velké množství šancí nepřetavili ve vítězný gól, a tak si museli až v penaltách připsat. A pak to přišlo, hosté mohli děkovat vydařeným střídáním. V rychlém brejku převzal míč Vintr, ze středu hranice vápna jej posunul doprava na Roberta Bartolomea a ten se prezentoval parádní tvrdou ranou na bližší tyč pod břevno - 0:1! Zbrojovka se na nakopla a za dalších šest minut přidala druhou pojišťující branku Tyg i si odv ej z Chomutova t i body za v hru 3:1. Chomutov/Liberec - Tyg i se po nepoveden m vstupu do extraligy vydali na led Chomutova, kde cht li kone n vst elit prvn g l v sez n a hlavn vyhr t. A to se jim poda ilo! T i g ly v p esilovk ch a dobr v kon Marka Schwarze jim za dil, e si z Chomutova odv prvn 3 body v sez n Tweet. MDO: Chemici vyv l ili v Praze dva body za v hru v prodlou e Turnovští volejbalisté se v sobotu 11. ledna postavili k prvnímu domácímu utkání druhé části soutěže. Před sebou měli nelehký úkol. Nyní se tým z Turnova nachází na posledním místě v tabulce a potřebuje konečně začít bodovat, tak aby ještě dohnal bodovou ztrátu soupeřů na 8. a 9. místě

Pavelec vychytal svou první výhru v NHL - iDNES

Červený znovu zapsal dva body

Jihlava - Vysočina na prohru v Hradci Králové zareagovala vítězstvím nad Chrudimí, které se však nerodilo vůbec lehce. Východočeši sice dvakrát prohrávali, ale v obou případech dokázali srovnat. Poté si ovšem slovo vzal jihlavský Rajmund Mikuš a zajistil tři body domácím. V závěru navýšil na konečných 4:2 Stanislav Klobása Hráči kanadského klubu se hnali za vyrovnáním, ale přišel pro ně v tu... 13. 11. 2011. Český hokejový brankář Tomáš Vokoun v noci zařil v NHL. Dvaatřiceti úspěšnými zákroky se výrazně podílel na vítězství Washingtonu v New Jersey... 11. 11. 2011 Fotogalerie - Sparta si z Hradce odváží dva body za výhru v prodloužení. Foto: mountfieldhk.cz. Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas o aktuálním dění v Hradci Králové

Pan přihrávka Voráček režíroval výhru Philadelphie

Ženy berou dva body za výhru v prodloužení! V boji s rivalem v tabulce byly klokanky úspěšnější. Ženy A Zveřejněno 29. říjen 2018 09:49. Dal se čekat litý boj, první akce a hned dvě gólovky na obou stranách přičemž tu svojí dokázaly Panterky zúročit. O srovnání stavu se postarala Reischlová, která se nejlépe. Poklidně za třemi body s Libercem: Výhru pečetil do prázdné Káňa. Facebook Messenger Twitter E-mail 10. 12. 2017 - 00:00. Pozor, jedná se o článek staršího data a pod předchozím vydavatelem novin. Uvedené informace již nemusí být aktuální. Napravit debakl v Plzni se pokoušeli hokejisté Olomouce v domácím utkání 30. H r a d e c K r á l o v é - Kometa se dál veze na vítězné vlně. Na ledě Mountfieldu si připsala již čtvrtou výhru v řadě a prodrala se na čtvrté místo extraligy. Konečně se prosadil Peter Mueller, jenž překonal brankáře Mazance krásnou střelou pod víko. Duel rozhodla souhra Lva s Hruškou, přičemž druhý jmenovaný propálil hradeckého brankáře. Branky, body, kokoti je satirický formát feminist news vysílaný na webu Blesk pro ženy, s moderátorkou a herečkou Terezou Dočkalovou. Všechny epizody najdete na jednom místě zde Druholigoví basketbalisté BK Klatovy se po porážkách s rezervou Slunety Ústí nad Labem a béčkem litoměřického Slavoje konečně dočkali vítězství. Klatovští přivítali v rámci 4. kola áčkové skupiny druhé ligy (první kolo se dohrává až v prosinci - pozn. autora) velice silný Sokol Žižkov, který v úvodních dvou zápasech porazil zálohu Písku i.

Voráček řídil výhru Philadeplhie nad Rangers, zářil i

Zelenou helmu vítěze Radegast Indexu za měsíc říjen bude v listopadu nosit kapitán HC VÍTKOVICE RIDERA Roman Polák. Vítkovický kapitán převzal zelenou štafetu po svém předchůdci. Vypadá to, že Radegast Index se natrvalo a dlouhodobě usadil ve Vítkovicích. V prvních sezonách ji pravidelně nosil tehdejší útočník Petr Strapáč, pak se na dlouho stal majetkem Jana. Rytíři stáhli třígólový rozdíl a za výhru v prodloužení berou dva body. Neděle, 29. září 2019 18:49. Vskutku strhující utkání mohli diváci sledovat v neděli na kladenském ČEZ stadionu. Rytíři proti Olomouci začali aktivně, jenže zkraje druhé části už prohrávali o tři branky. Pak ale přišly změny v. Pomalu se zvedáme a na těch výsledcích je to vidět. Je potřeba to prolomit, abychom získali taky nějaké body a vyhrávali. Jinak opravdu velký dík, musíme v tom pokračovat. Jakub Grof (HC ZUBR Přerov): Řeknu to jednoduše. Jsme šťastní za tři body, protože víme, že i když Kadaň je tam, kde je, tak to tady nikdy není lehké

Toronto poprvé bez Matthewse, Rangers a Sharks - NHL

Hokejový útočník Martin Hanzal potvrdil zámořským médiím konec kariéry v NHL. Třiatřicetiletý centr nastoupil naposledy v prosinci 2018, jeho návratu do elitní soutěže zabránily. Máte v zádech úžasnou sérii, třináct zápasů, pokaždé jste bodovali. Znamená to pro vás něco? Řekl bych, že jdeme krok za krokem. Když vyhráváme, tak to je pro nás velký plus. Celý tým šlape naplno, gólmani chytají suprově. Musíme s pokorou pokračovat dál a makat na 120%. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál B l a n s k o - V patnáctém kole soutěže zajíždělo Blansko na led druhého týmu tabulky - Uherského Ostrohu. Dynamiters dokázali zvrátit nepříjemnou sérii dvou proher a vítězství 3:2 po samostatných nájezdech znamená dva body pro Blansko. Hokej Uherský Ostroh - Dynamiters Blansko HK 2:3 sn (2:0, 0:1, 0:1 - 0:0) Branky a nahrávky: 8 Ze Sokolnic vezeme dva body za přesvědčivou výhru . Novinky, články, Po utkání kluci dostali od trenérů medovníky za poctivý výkon v promáčeném utkání v Sokolnicích. Klukům gratulujeme k obhajobě třetího místa z loňské sezóny - obětovali házené opravdu hodně volného času..

Souhrn: Vrána rozhodl Ovečkinův zápas NHL

Populární zpěvačka Rita Ora si zadělala na velký problém. Navzdory přísným restrikcím proti šíření koronaviru v Británii uspořádala nelegální oslavu svých 30. narozenin. Na krásku z Kosova si došláply úřady a nadělily jí mastnou pokutu ve výši 300 tisíc korun Tým PSG Zlín veze tři body za výhru v Litvínově. Berani na severu Čech umí zahrát, vyhráli již počtvrté v řad Stránky oddílu kopané TJ Vaňov, Ústecký kraj. Áčko si veze první 3 body z venku za výhru 2:1 v Chabařovicích. Soupeř nakopak poprvé doma ztrati

Úvod » Aktuality » Výborně! Tým PSG Zlín veze tři body za výhru v Pardubicích, kapitán Balaštík docílil mety 250 brane Ale gól by som vymenil za dva body pre tím, doplnil po prehre 3:4 po predĺžení. Slovenský reprezentant odštartoval súťažný ročník 2016/2017 v tíme AHL Manitoba Moose, v šiestich dueloch tam dosiahol dve asistencie. Čakal som pár zápasov na moment, keď ma povolajú z farmy Za ucelený a odpovědný výkon celého týmu, od brankáře až po všechny hráče, jsme si body zasloužili. Zasloužil si to tým, ale především celá organizace HC Stadion Cheb, mohl být po závěrečné siréně spokojen David Speierl B R N O - Ke dvacátému utkání F:NL zajížděla Zbrojovka na hřiště Vítkovic. Brňané šli rychle do vedení, které navzdory oslabení do pauzy navýšili. Domácí sice v průběhu druhé půle vyrovnali, ale Zbrojovka se nevzdala a tři minuty před koncem rozhodl o třech bodech pro Flintu Adam Fousek